Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Citoi si fjalë të shenjta shprehjen e terroristit të Al Kaedës, Rama fshin postimin, por… (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka bërë një tjetër gafë ditën e sotme, duke postuar në profilin e tij në facebook, fjalët e urta të Imam Anwar Al Awlaki, terroristit të lidhur me organizatën Al Kaeda, dhe që është vrarë nga Amerika.

sts_rama.jpg

Mesa duket Rama e ka kuptuar që ai nuk ishte postimi i duhur dhe e ka fshirë, duke publikuar një tjetër shprehje të urtë, por statusin e tij e ka bërë publik ish-kryeministri Sali Berisha, i cili thotë se “nuk luftohet epidemia me fjalët e kryeterroristit të Al Kaedës”.

Capture10.PNG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img