Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Cindy Marina flet për marrëdhënien me Jozefina Topallin: Kur e takova nuk…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Cindy Marina ka zbuluar mbrëmjen e sotme më tepër rreth marrëdhënies së saj me djalin e Jozefina Topallit, Genarin.

Ish-missi ka treguar se lidhja e tyre po shkon shumë mirë dhe se Genari është një person qe e mbështet shumë.

E pyetur në lidhje me raporte me ish-kryetaren e parlamentit, Jozefina Topalli, ajo u shpreh se me të njiheshe më parë dhe se kanë marrëdhënie shumë të mira, madje duke e konsideruar veten me fat që e ka njohur.

“Në fakt e kam takuar shumë më parë se të takoja Genarin. Jemi njohur  familjarisht më parë, kështu që kur unë u lidha me Genarin nuk kisha ndonjë siklet ta takoja. Ajo është njeri i mrekullueshëm. Vërtet jam me fat që e njoh”, ka thënë Cindy Marina në Klan tv.

Më shumë
spot_img
spot_img