Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Çiljeta Xhilaga, flakë e kuqe pranë Noizy-t

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas darkës së dy ditëve më parë, Çiljeta Xhilaga dhe Noizy janë parë sërish bashkë.

Përmes një fotoje që Çili ka publikuar në rrjetet sociale shihet qartë një atmosferë shumë e ngrohtë mes tyre.

Noizy gjendet pranë djalit të këngëtares, vogëlushit Fernando, dhe të dy luajnë me arusha.

Ndërkohë, Çili duket në cepin tjetër të dhomës dhe mban në dorë një tjetër vogëlush.

 

Nuk e dimë nëse këto janë skena të shkëputura nga kënga e re që pritet të nxjerrë çifti i kolegëve por dimë që Çiljeta është bërë kuqe. Sfondi i errët nuk na pengon të shohim të kuqen e flaktë në kokën e saj.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img