Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Çiljeta Xhilaga falenderon Zotin, kjo është arsyeja madhore (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9ac7ad030a34cedc7501260320ced7c1

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ndihet shumë me fat për mrekullinë që i ka falur Zoti, Fernandron e vogël. Teksa ka postuar një foto me të birin Çiljeta shkruan “Flm o ZOT për këtë Drit syri që më ke dhuruar”. Këngëtarja ka treguar gjthmonë se ka një lidhje tepër të ngushtë me të birin dhe se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin. 

ciljeta.png

Më shumë

spot_img
spot_img