Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
1kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Çiljeta emocionohet për Sali Berishën, në mes të emisionit i bën kërkesën speciale Armina Mevlanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga prej vitesh ka qenë një ndër përkrahëset më të zjarrta të ish-kryeministrit Sali Berisha. Në çdo dalje të sajën kur është diskutuar për ish-kryeministrin këngëtarjaka folur për të me respekt të madh.

Së fundmi, e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, Çiljeta ka kujtuar kohën kur ka qenë në fushatë me ish-kryeministrin.

Ajo është bërë emocionale dhe i ka kërkuar Armina Mevlanit, që ta puthte dhe t’i bënte të fala.

“Amanin mi puthe içik se më ka marrë malli. Unë e dua shumë, Unë ia dërgoi të gjithëve, kë takoj vërdallë i them bëjini të fala”, tha Çilieta.

“E puth unë pa merak. Do t’i dërgoi puthje sa të mbaroj“, i’a ktheu Armina.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img