Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Çiljeta dhe Fernando festojnë ditëlindjen në një ditë, këngëtarja shkruan dedikimin emocionues

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando festojnë sot, në një ditë, lindjen e tyre. Për Çilljetën ky 5 shkurt është i veçantë më së shumti për ardhjen në jetë të Fernandos për të cilin shkruan kështu:

“Shkurti është një ditë e veçantë, jo vetëm sepse është ditëlindja ime por sepse zoti më dha mua në këtë ditë, dhuratën më të bukur në botë, djalin tim Fernando. Kështu që ne festojmë 2 ditëlindje, 2 ditë.

Gëzuar ditëlindjen super fernandoja im dhe faleminderit zotit për këtë fëmijë të bukur e të shëndetshëm që më dhe, bërë me dashuri”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img