Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Çiljeta dhe Albani e bëjnë lidhjen familjare, zbulohet marrëdhënia e këngëtares me kunatat (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

07dfc80e66c758e748ae869b77d38162

Marrëdhënia e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e skuadrës së Partizanit Alban Hoxha është komentuar shumë në media.

Ndonëse dyshja nuk ka preferuar të flasë për mediat, ata u përfolën pak kohë më parë për krisje mes tyre, madje edhe për ndarje.

Mirëpo këtyre dyshimeve i ka dhënë fund Çiljeta, e cila tregon se lidhja e tyre tashmë është bërë familjare.

Këngëtarja ka publikuar një video në Instastory ku shihet në makinë me dy kunatat e saj dhe fëmijët, duke zbuluar kështu se marrëdhënia mes tyre është shumë e mirë.

“Me kunatat”, shkruan Çiljeta krahas videos ku shihen të lumtura pranë njëra-tjetrës, teksa dëgjojnë muzikë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img