Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Çiljeta bën postimin prekës për humbjen e motrës së Ingrid Gjonit: Ilda e të gjithëve

Shkruar nga Newsbomb
Çiljeta bën postimin prekës për humbjen e motrës
Më 25 Dhjetor, pikërisht në Krishtlindje, motra e madhe e Inis Gjonit dhe Ingrid Gjonit, Ilda, u nda nga kjo jetë. Në moshën 48-vjeçare nëna e akores së njohur Anna Lika dhe 2 fëmijëve të tjerë mbylli sytë përgjithmonë pasi prej dy muajsh ishte diagonistifikuar me kancer në gjoks. Përveç postimeve të tirshta të familjarëve të Ildës, së fundmi ka reaguar edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila njihet si mikja më e ngushtë e Igrid Gjonit. Në postimin e saj Çiljeta e ka përshkruar Ildën si një njeri pozotiv të qeshur e cila do i mungojë të gjithëve atyre që la këtu në tokë.  “Në fakt nuk do të doja të postoja kurrë për ikjen tënde në rrjete sociale sepse asgë e thënë nuk zgjidh dot më asgje …e as të thoja fjalë trishtimi për ty apo te lexoja fjal ngushëllimi per ty qe zemra ime s’do qe ti pranoj në realitet sepse duke të njohur ty e di shum mire de tani do na thoje te gjithave vishuni bukur dhe beni nje party me muzik per mua.Gjithsesi dikush me heret apo dikush me vone…. Mirupafshim ne jeten e pertejme der ateher ti vallezo me engjejt, Te dua Ilda e te gjitheve”, shkruan Çiljeta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese