Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Çiljeta apo Ed Sheeran? Këngëtarja shqiptare interpreton hitin anglez

spot_img

Lajme të ngjashëm

Çfarë bën Çiljeta kur ngec në trafik? ‘I fut një të këndume’. Kështu shkruan këngëtarja shqiptare në rrjetet sociale dhe kënga që ajo kishte përzgjedhur ishte “Thinking out loud” e Ed Sheeran.

“Kështu është kur ngel në trafik. S’ke ça bën i fut një të këndume. Kënga ime e preferuar thinking out loud”, shprehet Çili.

Më mirë Çiljeta apo Ed Sheeran me “Thinking out loud”? Gjykojeni vetë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img