Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Cila foto ju shkakton më shumë të qeshura nga bota e kafshëve? Këto janë imazhet e përzgjedhura nga BBC

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sërë fotosh të publikuara nga BBC i kanë dhënë të tjera ngjyra rrjeteve sociale.

albsig

 

Gjirafa gazmore, peshku që qesh, miushi i pafat, gorrilla filozove, pagalli arrogant etj… janë imazhe vërtet gazmore por edhe jashtëzakonisht të bukura për t’u parë nga bota e kafshëve.

Hidhini një sy dhe na thoni: Cila është shkrepja juaj e preferuar?

 

Screenshot_11.jpgScreenshot_12.jpgScreenshot_13.jpgScreenshot_14.jpg

Screenshot_15.jpgScreenshot_16.jpg

Screenshot_17.jpg

Screenshot_18.jpgScreenshot_19_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img