Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

“Çik malësie”, me shami në dorë Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Shkëlzenit, politikanë dhe artistë bëhen bashkë (EMRAT+FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha ditën e djeshme kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë.

Një dasmë madhështore ku çdo gjë ishte e kuruar deri në detajin më të vogël bëri bashkë persona të njohur të shoëbizit shqiptar dhe politikës.

Deputetja e PD Albana Vokshi, Floriana Garo, Julian Deda, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Olta Goxhari, Agnesa Vuthaj, Erla Mëhilli, Eranda Libohova Valdrin Sahiti me bashkëshorten e tij Edita Ramadani dhe shumë të tjerë ishin në mesin e 300 të ftuarëve.

Gjithashtu në këtë dasmë madhështore ishte e pranishme de ish deputetja e PD, Rudina Hajdari së bashku me vëllezërit e saj, Kiri dhe Azem Hajdari.

Më shumë
spot_img
spot_img