Çifti seks në mes të Lungomares ndërsa qytetarët kalojnë afër (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:07 08-07-2016

Edhe pamje të tilla s’ishin parë.

Kaq hapur, kaq të pashqetësuar, e pa asnjë përpjekje për t’u fshehur ky çift ka kryer marrëdhënie seksuale në lugomaren e qytetit Novorosik Rusi ndërsa shihet fare qartë teksa një kalimtar kalon ngjitur me ta.

Gjithçka është filmuar dhe më pas është postuar në LiveLeak.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA, protestanti mbeti i vrarë nga eksplozivi i policisë
Tre shqiptarë kapen në Londër me 15 kilogram kokainë (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.013254880905151
array(1) { ["section"]=> string(73) "cifti-seks-ne-mes-te-lungomares-ndersa-qytetaret-kalojne-afer-video-45948" }