Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Çifti Rama takohet me mbretin Felipe të Spanjës, spikeri i TV nuk i njeh: Më vjen keq, nuk e di kush janë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda, ndodhen në Spanjë në një ceremoni zyrtare të organizuar nga Mbreti Felipe. Siç shihet dhe nga pamjet, ata kanë pozuar krah çiftit mbretëror dhe janë larguar për t’ju lënë vendin liderëve të tjerë.

Mbreti Felipe ka rezervuar një pritje për të gjithë kryeministrat, ndërsa ceremonia është transmetuar direkt nga televizionet spanjolle. Spikeri i njërit prej tyre nuk ka njohur çiftin kryeministror të Shqipërisë. “Më vjen keq po nuk e di kush janë personat”, thotë ai gjatë transmetimit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img