Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çifti më në fund e pranon, postojnë foton e parë në IG

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5e347dd338f77b1ecba201616382e0f9

Kanë kohë bashkë por janë treguar të rezervuar duke mos postuar asnjë foto së bashku në rrjetet sociale për ndjekësit e tyre.

Por tanimë akujt janë thyer.  Modelja e njohur Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë zgjehdur këtë foto tejet provokuese për ndjekësit e tyre dhe sigurisht janë komentuar kaq shumë. Të dy duken mjaft në formë, ndonëse nga mimika skuptojmë gjë.

ir.jpg

cifti.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img