Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Çifti më i ri i showbizit shqiptar, fotot zbulojnë lidhjen e dashurisë mes dy moderatorëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy moderatorët e njohur shqiptarë janë në një lidhje dashurie dhe na e kanë mbajtur të fshehtë për disa kohë.

Bëhet fjalë për moderator Flavio Qarri dhe Hilda Gorica. Lidhja e tyre është “zbuluar” nga rrjetet sociale, pasi kanë postuar foto nga i njëjti vend.

Ata kanë postuar foto dhe video në Instastory nga i njëjti vend, duke na lënë të kuptojmë se janë bashkë dhe se po kalojnë kohë bashkë në lidhjen e tyre.

Duket se Flavio dhe Hilda kanë vendosur që të tregojnë hapur tani më që janë bashkë.

Më shumë

spot_img
spot_img