Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Çifti konfliktohet, vajza ndërhyn për të shpëtuar nënën, por i ati bën një veprim të tmerrshëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, por këtë herë në Durrës. Një 14-vjeçare është përvëluar me ujë të nxehtë, teksa ka ndërhyrë për të shuar konfliktin që po ndodhte mes prindërve të saj.

Adoleshentja A. Xh ka tentuar të shpëtojë nënën nga dhuna e babait, K. Xh 45 vjeç, por ky i fundit ka bërë veprimin e tmerrshëm ndaj, duke i hedhur ujë të nxehtë. Për pasojë vajza është djegur në këmbë dhe është dërguar për mjekim të specializuar në QSUT në Tiranë.

Policia ka shpallur në kërkim 45-vjeçarin, i cili mësohet se në momentin e ngjarjes ka qenë nën efektin e elkoolit. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img