Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Çifti i njohur shqiptar bëhen prindër për herë të dytë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

7b221090c7ccce40e67ada2d2426a8c2

Dy koreografët e njohur e trupës së baletit në Top Channel janë bërë prindër për herë të dytë.

Ditën e sotme ka ardhur në jetë djali i Esdalin Goranit dhe Ola Hasanit.

Lajmin e ka bërë të ditur Esdalini, i cili ka postuar një foto në Facebook me djalin e sapolindur. “Me çunin”, shkruan Esdalini, teksa shfaqet duke e puthur vogëlushin në ballë.

Çifti ka edhe një vajzë, të cilën e quajnë Olesia. 

2-34.jpg123.PNG

ola1-288x190.jpg

p1.jpg

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img