Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Çifti i lesbikeve shkëmben puthje në një lokal të Tiranës (Video)

Lajme të ngjashëm

Dy vajza të reja janë filmuar duke u puthur në buzë, në një lokal të Tiranës dhe interneti pritet të shpërthejë.

Ato janë filmuar te një lokal pranë “21 Dhjetorit” mesa duket nga një klient tjetër pas tyre. Në videon e publikuar në internet duket momenti teksa njëra vajzë i jep një puthje shoqes, që mesa duket është e mërzitur pasi menjëherë fshin lotët.

 

Më shumë