Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Çifti i hajdutëve kthehet në tmerrin e marketeve në Tiranë, shihni si vjedhin të pashqetësuar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a9d0cbc284c3c3f736dbb2acb2c4c2d3

Disa sekuenca nga brenda një marketi në Tiranë janë kapur nga vetë kamerat e supermarketit, teksa shihet një djal dhe një vajzë që vjedhin produkte.

Ata shihen të pashqetësuar nga kamerat apo klientët e tjerë që kalojnë aty pranë. Me maskë dhe me xhaketë të gjerë ata kanë hyrë në market dhe marrin produkte të ndryshme duke i futur në brendësi të veshjes së tyre dhe në çantë.

Nuk shihen qartë produktet që kanë marrë, por në pjesën e dytë të videos shihen që djali merr pije alkoolike. Ky çift është kthyer në tmerrin e marketeve në kryeqytet.

Më shumë

spot_img
spot_img