Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Çifti i famshëm merr bekimin LIVE! Eni dhe Genci paskan një të tretë, që nuk i ndahet

spot_img

Lajme të ngjashëm

fd23abd56bca505f3fb54aca07da0157

Ehhh dashuria! Kur ajo troket edhe tek personazhet e njohura, bëhet edhe më e bukur. Këngëtarja Greta Koçi ishte sot e ftuara e moderatorit Ermal Peçi në ‘Trokit’.

 

Klipi i saj ‘Aman’ ishte lajtmotivi i intervistës por edhe karriera e gjatë e këngëtares. Greta pranoi se në kohën e rrjeteve sociale, është tërhequr nga intervistat televizive edhe pse s’mund ti thoshte ‘JO’ Ermalit. Por a mund të fliste Greta për herë të parë për lidhjen e Enit dhe Gencit? Patjetër, madje në ‘Trokit’ ndau disa rrëfime shumë të sinqerta dhe ekskluzive.

‘Unë kam raporte shumë të shkëlqyera me Gencin. Jo vetëm unë, edhe prindërit e duan shumë, edhe ai po shumë. Kam qenë që në fillim pro lidhjes, e kam dashur gjithmonë. Ai është shumë i edukuar, I dashur. Jam e lumtur për ta dhe uroj: U PLAKSHI BASHKË’.

Ermali e ngacmon me shaka duke i thënë që më siguri ajo nuk i ndahet, teksa përgjigja e Gretës është epike! Zbuloni këtë dhe më shumë për raportin e tyre në videon e mëposhtme!

LAJMI NÊ: http://www.intv.al/trokit-cifti-i-famshem-merr-bekimin-live-eni-dhe-genci-paskan-nje-te-trete-qe-nuk-i-ndahet-video-86494?fbclid=IwAR2EzzJGtHXcXZF8zBzXNIa1Zxdgf8xGrKKjjWR2RFFqfbvI1j_7M587P8A

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img