Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Çifti i bashkëshortëve rrahin dhe grabisin tregtarin, 75-vjeçari në gjendje të rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

dedd7ec1cbe4f495dab64a71f29ab05c

Një tregtar rrobash është grabitur mesditën e sotme në qytetin e Peqinit.

Mësohet se një çift bashkëshortësh kanë lidhur dhe kanë dhunuar tregtarin Skënder Beqiri.

Beqiri është përplasur me grabitësit, por këta të fundit e kanë qëlluar në trup dhe e kanë kërcënuar me jetë.

Me pas çifti i bashkëshortëve është larguar me një sasi parash dhe sendesh me vlerë, shuma e të cilëve ende nuk bëhet me dije.

75-vjeçari është dërguar në spitalin e Elbasanit dhe fatkeqësisht raportohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sakaq, policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img