Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Çifti Berisha uron Kurban Bajramin: T’i lutemi Krijuesit që çdo sakrificë të kthehet në mbarësi dhe gëzim për mbarë kombin shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij, Liri Berisha kanë uruar të gjithë besimtarët myslimanë për Kurban Bajramin.

Përmes një postimi në “Facebook”, ish-kryeministri Berisha shkruan se në këtë ditë të veçantë çdo lutje dhe sakrificë e shqiptarëve të pranohet dhe të kthehet në mbarësi, gëzim dhe shëndet. 

“Gezuar Kurban Bajramin!

Miq, sot besimtaret musliman festojne Kurban Bajramin. Ju ftoj te urojme nga zemra dhe ti lutemi Krijuesit qe çdo sakrifice dhe lutje tone dhe te mbare shqiptareve ta pranoje dhe ta ktheje ne mbaresi, gezime, shendet dhe sukses per ne, familjet tona dhe mbare kombin shqiptar. Gezuar! Sb”, shkruan Berisha.

Më shumë

spot_img
spot_img