Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ciao ciao Tirana!” Beniada Nishani largohet përfundimisht nga Shqipëria?

Shkruar nga Newsbomb

Ndonëse ka qenë banore në Big Brother Vip Albania 1 Beniada Nishani ka vijuar të mbajë pas vetes interesin e shqiptarëve. Me çiltërsinë dhe natyrën e saj të drejtpërdrejtë Beniada arriti të “vjedhë” zemrat e të gjithëve dhe pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme nuk e lanë të largohej drejt Italisë.

Ajo u pozicionua krah Edi Manushit te “Procesi Sportiv” dhe te emisioni "E diell" aty ku moderoi deri sezonin e kaluar. Por, së fundmi Beniada ka postuar një foto ku shihet teksa po niset për udhëtim.

“Ciao ciao Tirana”, shkruan Beniada, por nuk dihet nëse ajo po largohet përkohësisht apo ka vendosur që të lërë Shqipërinë në ndjekje të karrierës diku tjetër, pasi edhe më herët bukuroshja shqiptare paralajmëroi shumë supriza për fansat e saj.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese