Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Christiano Ronaldo paralajmëron një lajm “eksitues” për nesër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Christiano Ronaldo ylli i Realit të Madridit ka ndarë në Twitter për të gjithë miqtë e tij lajmin se një lajm të rëndësishëm do të japë nesër për fansat e tij. 

Ai ka nxjerrë edhe një foto ku duket se po intervistohet nga një grup xhirimi por nuk ka thënë se cili është lajmi që do të ndajë me të gjithë fansat e tij.

Të gjithë duhet të presin deri nesër se cdo të thotë Ronaldo, duke shpresuar se do të jetë një lajm i vërtetë dhe aspak i gënjeshtërt. Nuk mund të pres. Eshtë një lajm shumë interesant që do të ndaj me ju nesër” shkruan Ronaldo. 

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img