Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Chiara Ferrgani publikon momentin kur fitoi Italia dhe reagimi i Fedezit na ka bërë të mbajmë “barkun me duar” nga të qeshurat (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa të gjithë mbrëmjen e kaluar i patëm sytë në finalen e “Euro 2020”, Chiara Ferrgani ka publikuar videon e momentit kur Italia arriti që të fitonte.

Fedezit iu deshën disa sekonda për të kuptuar se kupa shkoi në Romë dhe reagimi i tij na ka “shkrirë” së qeshuri.

Gjatë momentit të penalltisë së fundit, atëhere kur dhe u kuptua se Kampionët e Europës janë italianët Chiara dhe Fendez nuk kursyen asputhjet plot pasion.

“Jemi gjithmonë pak konfuz”, shkruan Chiara krah videos duke përshkruar me pak fjalë momentin që ata kaluan derisa e besuan se “Po” kupa shkoi në Itali.

Më shumë
spot_img
spot_img