Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Chiara Ferragni na tregon se si të vishemi me lule këtë sezon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

66d48fd74dd885d12ea04c5d402e7d73

Printimet në dimër janë tendenca më mbresëlënëse e sezonit, e cila synon të transformojë stilin tuaj!

E vërteta është se deri më tani, stampat dhe kombinimet me lule zgjidheshin në pamje thjesht pranverore dhe verore. Këtë vit, megjithatë, ata erdhën dinamikisht për të tronditur ujërat dhe për të kërkuar një vend në zgjedhjet kryesore të veshjeve të dimrit!

E njëjta gjë duket se beson Chiara Ferragni, e cila shpesh zgjedh lule për veshjet e saj, rastësore apo zyrtare.

Chiara Ferragni na tregoi një mënyrë të azhurnuar për të shtuar modelet me lule në pamjet tona pranverore. Konkretisht, infuencerja italiane krijoi një veshje të rastësishëme, duke kombinuar pantallona të zeza të dobëta me një bluzë të bardhë, atlete me ngjyra dhe një xhaketë lulesh me lule në hije të trëndafili

Rezultati është super elegant dhe ideal edhe për shëtitjet e shkurtra që bëjmë në këtë kohë për shkak të bllokimit.

Përveç veshjeve dhe pjesëve të sipërme me lule, padyshim që ia vlen të shtoni në koleksionin tuaj një xhaketë sportive në këto modele, e cila do të provojë të jetë veshja e domosdoshme e sezonit.

chiara_1.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img