Cheese Challenge, ky është trendi i ri i internetit! (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:22 11-03-2019 Cheese Challenge, ky është trendi i ri i internetit! (VIDEO)

Viral është bërë trendi i ri në internet ku prindërit i hedhin djathë fëmijëve të tyrë në fytyrë dhe reagimi i tyre shkakton shumë të qeshura.

 

Fëmijë të çdo moshe, nga foshnje deri në 16-17 vjeç, behën pjesë e Cheese Challenge teksa prindërit e tyre duhet i hedhin një fetë djathi në fytyrë dhe i filmojnë. Pas kësaj ata duhet t’i kërkojnë një personi tjetër që ta bëjë këtë tek fëmijët e tij.

Tashmë video të tilla janë bërë virale në internet dhe reagimi i njerëzve në rrjetet sociale nuk mungon. Presim që edhe prindërit shqiptarë të ndjekin këtë trend dhe të bëhen pjesë e sfidës me videot e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuzohet për vrasjen e vëllait të Kim Jong Un, gjykata merr vendimin e papritur për të dyshuarën
Shpërthen në flakë autobusi në qendër të qytetit, plagoset rëndë shoferi »
Article Logic
Execution time: 0.013708829879761
array(1) { ["section"]=> string(63) "cheese-challenge-ky-eshte-trendi-i-ri-i-internetit-video-155963" }