Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Charles Michel viziton sot Tiranën, takim “kokë më kokë” me Ramën (Agjenda)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Këshillit të Europës, Charles Michel, do të vizitojë sot Tiranën, ku do të pritet nga kryeministri Edi Rama.

Ndëkrohë, është zbardhur edhe agjenda, ku njoftohet se në orën 10:15 , në bulevardin pranë Kryeministrisë do të zhvillohet Ceremonia e Mirëseardhjes.

albsig

spring

Në orën 10.30, takimi kokë më kokë dhe takimi i dy delegacioneve, ndërsa në orën 11.15, konferenca për shtyp e Michel dhe Ramës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img