Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

CHAMPIONS LEAGUE/ Bayern Munchen bën detyrën në Rusi, Interi zhgënjen sërish

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ab04a12ca823c5099ac028c962bcae95

Bayern Munchen bën detyrën ndaj Lokomotivës Moskës duke fituar me rezultatin 2-1. Kampionët e Gjermanisë fitojnë me vështirësi dhe është Kimmish që shënon në minutën e 79-të golin e fitores.

Fillimisht ishte Goretzka që shënon golin e parë në minutën e 13-të, ndërsa vendasit barazojnë në fraksionin e dytë. Për të vulosur gjithçka mendon  Kimmic që tund rrjetën dhe I jep fitoren e dytë Bayern në grup.

Sfida tjetër mes Shaktar dhe Inter është mbyllur në barazim 0-0. Zikaltërit pas barazimit të parë ndaj Munchgladbach barazojnë sërish duke shpërdoruar kështu një tjetër mundësi.

 Interi tentoi disa herë të gjente golin, por topi në dy raste u ndal në transversë, ndërsa një tjetër rast Lautaro nuk shënoi me portën bosh.

Më shumë

spot_img
spot_img