Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çfarë u lexua më shumë te ‘Showbizi’ në Newsbomb: Këto janë 5 lajmet më të klikuara të 2016-ës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bc4e53076221993d647f2b5d9091e831

Showbizi është një kategori që tërheq kryesisht të rinj, megjithatë lexuesit te Newsbomb i përkasin të gjitha moshave.

Ka qenë largimi i “Doktorit” nga moderimi i Fiks Fare lajmi që ka tërhequr më shumë vëmendje në 2016-ën në këtë kategori, ndërsa pretendohej se ai mund të transferohej në një televizion tjetër.

Martesa e djalit të Ylli Ndroqit është lajmi i dytë më i lexuar, i pasuar nga “sfida” e Aurela Gaçes me kampionin Keta, sjellja e femrave dhe meshkujve kur janë të dashuruar sipas shenjës së zodiakut dhe sërish fotot nga dasma e djalit të Ylli Ndroqit. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img