Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çfarë u lexua më shumë për EKONOMINË në 2016-ën, këto janë 5 lajmet më të klikuara në Newsbomb

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

49c8376e8e6d5628c079326e2e3b5360

Ekonomia është një fushë që tërheq jo pak lexues në Newsbomb.al. Përgjatë këtij viti të mbushur me tendera, koncesione apo ‘PPP’, lajmi që është lexuar më shumë lidhet drejtpërdrejt me xhepat e qytetarëve, akuza e gazetarit Gjergj Erebara për bankën “Intesa SanPaolo”.

Erebara e konsideronte këtë bankë si të papërgjegjshme dhe jokorrekte dhe ky qëndrim i një prej gazetarëve më të mirë të ekonomisë në Shqipëri nuk mund të mos tërhiqte lexues.

Lajmet e tjera që kanë ngjallur interes janë publikimi i ofertave nga Newsbomb për privatizimin e INSIG, projekti për hekurudhën Tiranë-Durrës, shifra e mbledhur në ballon presidenciale për fëmijët me sindromën down dhe deklarata e ministrit Arben Ahmetaj për kompaninë ‘Rapiscan’.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img