Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“Çfarë thonë, s’e vrava unë babanë”, 58-vjeçari nga Divjaka mohon para togave të zeza të ketë mbytur të atin: Dua drejtësi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Andrea Stasa, i cili akuzohet se ka vrarë babain e tij në Divjakë ditë e sotme para togave të zeza ka thënë se nuk e ka bërë ai.

58-vjeçari ka qenë në gjendje të dehur kur e mbyti me duar të atin, ndërsa që në momentin që është arrestuar dhe në sallën e gjyqit është shprehur se nuk e ka bërë ai dhe ka kërkuar drejtësi.

“Nuk e kam bërë unë vrasjen, çfarë thoni”, mësohet të jetë shprehur Stasa.

Stasa do të dërgohet për një vlerësim të shëndetit të tij mendor në autoritetet përkatëse. Kujtojmë që ngjarja ndodhi 3 ditë më parë, ku pas një konflikti djali mbyri babain e tij 85-vjeçar, Dhimitri Stasa.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img