Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Çfarë nuk u pa në TV, protestuesit dëbojnë të riun me flamurin e PD-së nga protesta

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë protestës së ditës së sotme e cila u mbajt para ambienteve të Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve, ka patur edhe përplasje.

Nga fotot e publikuara pas përfundimit të protestës  janë kapur disa momente kur qytetarët përpiqen të largojnë nga protesta një të ri i cili mbi shpinë mbante flamurin e Partisë Demokratike.

Kjo protestë u organizua nga qytetarët përmes rrjeteve sociale dhe më herët u bë i qartë fakti që askush nga partitë politike nuk do të merrte pjesë pasi kjo ishte një protestë e qytetarëve dhe jo partive politike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img