Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Çfarë pune bën në Zvicër? Ja si përgjigjet këngëtarja shqiptare (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Shkëndije Mujaj është përfolur shumë në mediat rozë, prej kohësh që ka filluar një kapitull të ri të jetës, duke iu përkushtuar fesë islame.

Ajo ndan vazhdimisht foto dhe video në rrjetet sociale nga përditshmëria e saj, si e përkushtuar ndaj fesë. Ndonjëherë realizon dhe biseda virtuale me ndjekësit, duke iu dhënë mundësinë që ta pyesin rreth jetës private.

Së fundmi Shkëndija u pyet se çfarë pune bënë në Zvicër dhe ajo u përgjigjj se iu gjendet njerëzve në nevojë.

249851522 393143079189668 1198882666710568590 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img