Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çfarë posti do marrësh kur të fitoni zgjedhjet? Kryetarja e LSI-së habit Salsanon dhe Palomën: Boll më Kryemadhi! Post më të madh se kryetarja e LSI-së nuk ka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

99352996f0e1d50728058468584d0d70

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar me përgjigjen e saj kur është pyetur se çfarë posti do të marrë nëse fiton zgjedhjet në 25 prill.

Moderatorët Paloma dhe Salsano e kanë pyetur nëse do të marrë postin e zv.kryeministres, por Kryemadhi e ka mohuar, duke thënë se lumturia e saj më e madhe është të shohë 40 vajza e djem të LSI-së në parlament.

Sipas saj, post më të madh se të jesh kryetare e LSI-së nuk ka.

“Po pse për atë po luftoj unë, të bëhem zv.kryeministre? Boll më Kryemadhi. Lumturia ime më e madhe është kur të shoh 40 vajza dhe djem në parlamentin shqiptar. Post më të madh se të jesh kryetare e LSI-së nuk ka”, tha Kryemadhi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img