Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Çfarë po “sqarojnë”? Deputeti i PD i shkon Ramës pranë foltores, kryeministri largon Gardën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalë të gjatë ku nuk munguan ironitë dhe sulmet ndaj opozitës, teksa mbrojti projektin e Portit të Durrësit.

Por menjëherë pasi përfundoi fjalën, deputeti i PD-së Dashnor Sula i është afruar Ramës pranë foltores ku qëndronte i ulur.

Punonjësit e Gardës janë afruar menjëherë, por duket se diskutimi në heshtje mes Ramës dhe Sulës ka qenë paqësor, pasi kreu i qeverisë i ka bërë me shenjë Gardës që të largohet.

Është e paqartës e për çfarë diskutuan për disa minuta, por në fund u ndanë duke i dhënë dorën njëri-tjetrit. 

Më shumë
spot_img
spot_img