Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Çfarë po ndodh te Sheshi Skënderbej? Shtëllungë e madhe tymi në ajër, qytetarët në panik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përgatitja për një aktivitet sportiv në Sheshin Skënderbej në Tiranë, ka panikosur qytetarët që ndodheshin aty paraditen e kësaj të mërkure.

Siç shihet dhe nga pamjet, një shtëllungë e madhe tymi është ngritur në ajër, por pa u kuptuar se për çfarë bëhej fjalë. Qytetarët që po kalonin në Shesh kanë vrapuar disa të shikojnë se çfarë bëhet, e të tjerë kanë nxitur të largohen.

Por mësohet se nuk ka vend për panik dhe shqetësim, pasi gjatë përgatitjeve për një aktivitet sportiv, në Sheshin Skënderbej është ndezur nga pjesëmarrësit një flakadanë që ka krijuar dhe tymin e bardhë në zonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img