Hapësire reklamuese

Aktualitet

Çfarë po ndodh? Studentët të ndarë në 3 grupe, e paqartë si do vijojë

Shkruar nga Newsbomb

Pasi përfundoi afati i vendosur nga vetë studentët për plotësimin e kushteve ndaj kryeministrit Edi Rama, studentët janë ndarë në tre grupe.

Një pjesë e studentëve marshuan drejt rrethrrotullimit të Zogut të Zi, disa qëndruan para Ministrisë së Arsimit dhe një grup tjetër kanë marshuar drejt Kryeministrisë.

Ende është e paqartë situata, pasi u përfol edhe për përfshirje të partive politike në protestë.

Ndërkohë, studentët janë të vendosur të mos e ndalin protestën dhe ta vazhdojnë deri në plotësimin e kushteve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese