Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çfarë po ndodh? Sherr me karrige dhe grushte në një lokal në Pogradec, raportohet një i plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1852e20ecdfebad8898096c7948fa102

Një tjetër sherr mes dy grupeve është regjistruar pasditen e sotme në një lokal në qytetin e Pogradecit.

Përplasja mësohet se ka nisur për një konflikt të çastit, teksa debati ka degraduar deri në dhunë dhe në përdorimin e karrigeve.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 1 të qytetit, ndërkohë që një person është plagosur dhe dërguar me urgjencë për në spital.

Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje, duke bërë të mundur procedimin në gjendje të lirë të autorit të plagosjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img