Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Çfarë po ndodh? Policia kontrolle të rrepta kalimtarëve dhe makinave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

66c8e9418b7d0c943afefb7cf73887ee

Opozita ka paralajmëruar në orën 19:00 protestën e tetë kombëtare ndërsa policia po ushtron kontrolle të rrepta përpara fillimit të protestës.

Forcat e rendit kanë ushtruar kontroll edhe ndaj makinave të mediave të vendosura përpara Kryeministrisë.

Mësohet se rreth 1700 forca policore do të jenë pjesë e mbarëvajtjes së protestës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img