Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Çfarë po ndodh, nuk do të ketë paqe? Ndërpriten negociatat mes Rusisë dhe Ukrainës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvëndësministri i Jashtëm i Moskës, Andrei Rudenko, ka bërë me dije se janë ndërprerë negociatat mes Rusisë dhe Ukrainës.

“Jo, negociatat nuk po vazhdojnë. Ukraina është tërhequr praktikisht nga procesi i negociatave,” u tha ministri i jashtëm gazetarëve në Nizhny Novgorod.

albsig

spring

Më herët presidenti i Ukrainës në një deklaratë tha se ai e kupton nevojën për dialog me Rusinë  dhe se nga ana e tyre, “jo të gjitha urat diplomatike janë shembur”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img