Hapësire reklamuese

Politikë

Çfarë po ndodh në samitin e BE, korografi “Hip Hop” dhe valle tradicionale, liderët europianë të buzëqeshur ndjekin performancat

Shkruar nga Newsbomb

E teksa në protestën e PD ka tensione dhe u qëllua me grusht Sali Berisha në protestë, në samitin e BE është një atmosferë tërësisht ndryshe.

Liderët e BE kanë dalë jashtë stadiumit të Air Albania, ku janë mbledhur dhe për foton familjare. Liderët europianë po shijojnë dhe një koncert me valle popullore shqiptare, valle klasike apo edhe “hip Hop”.

Liderët janë shfaqur të buzëqeshur, duke treguar se e kanë shijuar shumë shfaqen dhe performancën e të rinjve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese