Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Çfarë po ndodh me motrat Kardashian? Zihen për ARSYEN e çuditshme

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

39b80ec04a1d8e89934a74da9de33063

Dy motrat e klanit Kardashian-Jenner, Kendall dhe Kylie duket se nuk i kanë aspak të mira marrëdhëniet me njëra-tjetrën.

Sipas mediave të huaja Kendall është xheloze për pasurinë e së motrës, e cila kap shifrën 900 milionë dollarë.

Ndërkohë që manjatja e kozmetikës po rritet gjithmonë e më tepër, supermodelja Kendall ka një pasuri prej 50 milionë dollarësh.

Burime të afërta me motrat e klanit Kardashian thanë se Kendall dhe Kylie xhelozojnë njëra-tjetrën.

‘Kendall po çmendet nga pasuria e Kylie, pasi vetë ka një vlerë shumë të vogël në krahasim me të motrën’, tha burimi.

‘Ka shumë zili mes tyre. Nuk janë të lumtura kur shohin njëra-tjetrën mirë. Kylie po xhelozohet sepse Kendall po rritet shumë në botën e modelimit’, shtoi më tëj i njëjti burim.

dfg.jpg

hjk.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img