Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Çfarë po ndodh? Ledri Vula përfundon në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur shqiptar, Ledi Vula, ditën e sotme ka përfunduar në spital.

Ka qenë partnerja e tij, Sara, ajo e cila përmes një fotoje në “Instagram” ka treguar se reperi është në spital dhe po merr serum.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Ledrin, por shpresojmë mos të jetë asgjë serioze.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img