Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çfarë po ndodh? Faqet e mediave ndërkombëtare dalin jashtë funksionit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Agjencitë e lajmeve më të mëdha ndërkombëtarë kanë rënë. The Guardian, Financial Times, News York Times, CNN aktualisht nuk po funksionojnë dhe shfaqin mesazhin “Gabimi 503 Shërbimi nuk disponohet”.

Gjithashtu edhe faqja e qeverisë britanike MB – gov.uk nuk është në funksion.

Ende nuk dihet se çfarë po ndodh dhe cili është problem që ka shkaktuar rënien e faqeve më të klikuara në të gjithë botën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img