Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Çfarë po ndodh? Donaldi kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Beatrix Ramosaj ishte banorja e cila la përfundimisht shtëpinë e vëllait të madh ditën e premte. Largimi i saj ka mërzitur Donaldin, i cili gjatë këtyre dy ditëve është ndjerë “i vetmuar”.

Si duket ai po kalon një situatë të ngarkuar emocionale dhe sot ka bërë një deklaratë të papritur, ku Donaldi i tha Monikës së dëshiron të lërë shtëpinë e Big Brother.

Donaldi i ka thënë Monikës se do që të ndërpresë rrugëtimin e tij dhe të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP” dhe pas kësaj, Veshaj është thirrur në shtëpinë dhomën e rrëfimit.

Nuk dieht ende nëse kjo kërkesë e Donaldit ka ardhur për shkak të Trixës apo për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.

Kujtojmë se gjatë ditëve të fundit aktori nuk ka qenë mirë nga ana shëndetësore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img