Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Çfarë po ndodh? Basha mbërrin në mes të natës në Dibër, e rrethojnë qindra makina (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbërritur pak më parë në Dibër, ku qytetarët i kanë rezervuar një surprizë që as ai vet nuk e ka pritur.

albsig

Qytetarët të cilët mesa duket e kanë ditur për mbërritjen e Bashës në Dibër, i kanë dalë përpara me makinat e tyre dhe e kanë pritur me brohorima.

‘O kryeministri ynë. Rama ik, Rama ik, Rama ik’, dëgjohen të thonë qytetarët ndërsa kyredemokrati i takon një nga një.

Me shumë gjasa Lulzim Basha do të jetë nesër në Dibër në vazhdën e turit të tij në takimet me qytetarët, për të marrë mbështetje për protestën e 16 marsit, ndërsa nuk dihet pse ai ka zgjedhur orarin kaq të vonë.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img