Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Çfarë po ndodh, a hoqi dorë nga moderimi? Arbana Osmani futet në Big Brother Vip

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prova e javës në “Big Brother Vip” lidhet me rastin e “Halloween”.

Gjatë këtyre ditëve në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka ngjarje të çuditshme, zhurma, persona të maskuar, por nga ana tjetër banorët nuk duhet të reagojnë fare.

Së fundmi është futur edhe Arbana Osmani dhe momentin epik gjatë qëndrimit të saj në shtëpi e ka publikuar mikja e saj më e ngushtë, Xhemi Shehu.

Në videon e publikuar nga vetë Xhemi, Arbana shihet teksa ecën në dhomën e ndenjes teksa konsumon ushqimin e banorëve.

“Mirë që s’i flet, por i ha dhe bukën.”, shkruan ajo krah videos.

Sigurisht banorët nuk kanë mundur që t’i flasin dhe të komunikojnë me të.

Screenshot 7 1
Screenshot 9 1
Screenshot 10 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img