Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Çfarë paralajmëron Meta? Deklarata e fortë e Presidentit: Për të ardhmen kam plane të udhëheq, jo të udhëhiqem

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, ku u shpreh se në të ardhmen ka në plan të udhëheqë dhe jo të udhëhiqet.

Ai u shpreh se në të ardhmen do të udhëheqë betejat për sovranitet, por nuk do të ketë rëndësi nën logon e kujt partie, pasi logoja e tij është ajo e Shqipërisë.

“Për të ardhmen kam plane të udhëheq, nuk kam plane që të udhëhiqem. Mendoj se lidershipi im ka qenë i drejtë. Ky popull duhet të fitojë lirinë e tij dhe nuk duhet të presë më nga askush. Kjo e ka sjellë në këtë situatë. Liria fitohet, nuk dhurohet. Në të ardhmen do udhëheq betejat për sovranitet. Nuk ka rëndësi logoja e partisë, do kem gjithmonë logon e Shqipërisë”, tha Meta në Syri Tv.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img