Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1.5kmh
0 %
Mër
18 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
21 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Çfarë nuk u pa në takimin me Bashën, mesazhi që përcolli Yuri Kim përmes veshjes dhe çantës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim ditën e sotme ka zhvilluar një takim me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Diplomatja amerikane tha se është në mbështetje të Shqipërisë dhe pret që të bashkëpunojë me Partinë Demokratike.

Ajo që u spikat në këtë takim ishte çanta që mbante Yuri Kim në të cilën shkruhej: ambicie, respekt, punë grupi”, si dhe një karficë në formë shqiponje të artë.

640 0 614ded04e41fa
640 0 614ded051cfd8

Gjithashtu ambasadorja mbante veshur me xhaketë të bardhë si një simbol paqeje me PD-në pas “ftohjes” dhe “konfliktit” me ish-kryeminsitrin Sali Berisha pasi SHBA e shpalli “non grata”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img